04 Luty 2021

Bezpiecznie zarezerwuj swój samochód na DiscoverCars.com

Nasza strona internetowa posiada wszystkie standardowe w branży zabezpieczenia, aby zapewnić ochronę danych osobowych.
W DiscoverCars.com poważnie traktujemy bezpieczeństwo danych osobowych. Jest to tak naprawdę nasza największa troska. Poniżej szczegółowo opisujemy wszystkie wdrożone projekty, dzięki którym możemy mieć pewność, że możesz zarezerwować samochód bez obaw o kradzież, sprzedaż lub niewłaściwe wykorzystanie twoich danych osobowych.
Każdy etap procesu rezerwacji jest bezpieczny
Nasza strona internetowa jest zabezpieczona branżowym certyfikatem SSL. Tworzy to bezpieczne połączenie HTTPS między tobą a nami. Oznacza to, że wszelkie informacje, które podajesz lub otrzymujesz z naszej witryny, są zaszyfrowane, a inne osoby nie będą mogły ich zobaczyć ani ukraść.

Ponieważ HTTPS stał się tak powszechny, możesz nawet sobie nim nie zaprzątać głowy. Ponadto współczesne przeglądarki sprawiły, że jest mniej zauważalny. Możesz jednak sprawdzić, czy nasza witryna (lub jakakolwiek inna witryna) posiada ważny SSL, poszukując ikony kłódki w pasku adresu przeglądarki. Jest to ciągle podstawowy element, który należy sprawdzić przed wprowadzeniem jakichkolwiek danych osobowych.
Możesz również zweryfikować certyfikat SSL naszej witryny u jej dostawcy.

DiscoverCars.com posiada również certyfikat bezpieczeństwa TrustedSite. Oznacza to, że utrzymujemy wysoki poziom standardów bezpieczeństwa stron internetowych i dobrych praktyk biznesowych. Pokazuje to, że nasza witryna nie znajduje się na żadnej czarnej liście złośliwego oprogramowania lub phishingu, jak również oznacza, że nasza strona internetowa jest witryną z certyfikatem McAfee SECURE. McAfee jest jedną z dwóch najbardziej renomowanych firm zajmujących się cyberbezpieczeństwem, a uzyskanie certyfikatu McAfee SECURE oznacza, że nasza witryna jest witryną, której można zaufać.
Płać bezpiecznie za rezerwację
Nasza strona płatności (lub zakładka w aplikacji mobilnej) jest zabezpieczona wcześniej wspomnianym certyfikatem SSL, który ma gwarancję 50 000 USD, więc nie musisz się martwić, że twoje dane płatności zostaną skradzione.

Korzystamy z najnowszych standardów branżowych do przetwarzania płatności. Obejmuje to wyłącznie akceptowanie bezpiecznych płatności 3D, znanych powszechnie jako Visa Secure i Mastercard Identity Check.

Dla ciebie oznacza to po prostu, że zostaniesz przekierowany do banku podczas transakcji w celu uwierzytelnienia płatności. W przeszłości stosowano do tego hasła, ale teraz wystarczy uwierzytelnić płatność kodem wysyłanym na telefon lub kodem biometrycznym, co zajmuje tylko kilka sekund. Wszystko to prowadzi do ograniczenia oszustw i lepszej obsługi klienta.

DiscoverCars.com chroni również dane kart kredytowych klientów zgodnie ze standardem Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS). Spełnianie przez nas tego standardu znajduje odzwierciedlenie w ludziach, technologiach i procesach, które stosujemy.

Przeprowadzamy regularne skany podatności i testy penetracyjne zgodnie z wymaganiami PCI DSS dla naszego modelu biznesowego. Co roku potwierdzamy zgodność z PCI.

Co to wszystko oznacza dla ciebie jako klienta? Oznacza to, że możesz mieć pewność, że nasz proces płatności jest bezpieczny.
Nasi klienci nam ufają
Ponad 25 000 z nich oceniło nas na Trustpilot dając nam średnią ocenę 4,5/5 w maju 2021 r., co plasuje nas w pierwszej dziesiątce w kategorii wypożyczalni samochodów. Trustpilot zapewnia, że każda opinia pochodzi od prawdziwego klienta i jest obiektywna.
Rozumiemy, że twoja prywatność ma ogromne znaczenie
Zgodnie z naszą Polityką prywatności dokładamy wszelkich starań, aby twoje dane osobowe były jak najbardziej prywatne. Musimy jednak udostępnić podane przez ciebie informacje wypożyczalniom, aby wiedziały one o twoje rezerwacji, kiedy pojawisz się po odbiór samochodu. Być może będą one chciały się z tobą skontaktować, dlatego potrzebują twojego numeru telefonu i adresu e-mail.

Przestrzegamy wszystkich przepisów UE dotyczących prywatności. W ramach tych przepisów możesz w dowolnym momencie zażądać, abyśmy usunęli wszystkie twoje dane osobowe.
Jesteśmy całkowicie transparentni — wiedz, czego się spodziewać
W DiscoverCars.com kładziemy nacisk na przejrzystość. Chcemy, abyś otrzymywał wszystkie niezbędne informacje przed dokonaniem rezerwacji samochodu. W przeciwieństwie do niektórych innych platform do rezerwacji samochodów, ceny, które pokazujemy, zawierają wszystkie znane koszty wynajmu — bez żadnych niespodzianek! Nasze warunki są dostępne w dowolnym momencie i zawsze ich przestrzegamy — przeczytaj je przed dokonaniem rezerwacji, dzięki czemu będziesz wiedział, czego możesz się oczekiwać.

Niedawno podjęliśmy starania w celu usunięcia wszystkich zasad dotyczących polityki paliwowej w wypożyczalniach, które uznaliśmy za nieuczciwe i które powodują frustrację u naszych klientów. W warunkach najmu znajdziesz informacje o wysokości wymaganej kaucji oraz wszelkie inne informacje, które musisz wiedzieć o wymaganiach wypożyczalni.

Oprócz tego, jeśli zdarzy nam się popełnić błąd, naprawimy go. To jest właśnie przejrzystość i odpowiedzialność, na której możesz polegać.

Aleksandrs Buraks

Head of Growth at DiscoverCars.com
Aleksandrs has over 10 years of experience in marketing with a focus on creating stellar content that provides topical insights using data. Having taken five road trips across Europe and one in the U.S., he is passionate about traveling by car. His favorite countries to visit are Denmark and Thailand. You can find him on Linkedin, Facebook, and Twitter.

Related Posts