Kā DiscoverCars.com strādā

Trīs vienkārši soļi
1
Atrodiet savu ideālo nomas auto
Izvēlieties savu lokāciju un datumus, un aplūkojiet visus pieejamos nomas auto no mūsu rūpīgi izvēlētajiem partneriem.
2
Rezervēt
Izvēlieties sev piemērotāko piedāvājumu, pievēršot uzmanību nomas nosacījumiem. Atceltiet nomu bezmaksas līdz pat 48 stundām pirms plānotā auto savākšanas laika.
3
Izbaudiet savu ceļojumu
Paņemiet līdzi visus nepieciešamos dokumentus, kas norādīti uz Jūsu kupona un dodieties saņemt auto. Pārliecinieties, ka atgriežat auto ar uzpildītu degvielu un izbaudiet brīvību uz cela!
Mēs esam ieguldījuši smagu darbu, lai izveidotu auto nomas rezervācijas platformu, lai palīdzētu klientiem atrast ideālo nomas auto ceļojumam par īsto cenu, ātri un vienkārši.

Kā mēs izvēlamies savus piegādātājus

Mums ir tiešie līgumi ar auto nomas kompānijām visā pasaulē- gan ar lieliem, starptautiskiem uzņēmumiem, gan arī mazākiem, vietējiem uzņēmumiem. Izvēlēties, ar kurām kompānijām strādāt, ir garš process. Mūsu galvenais mērķis ir atrast kompānijas, kas piedāvā transportlīdzekļus un iespējas, kurus pieprasa mūsu klienti.

Mūsu cenas

Viena no mūsu lielākajām priekšrocībām ir cenas. Mēs nodrošinām nomas uzņēmumiem ievērojami daudz klientus, tāpēc spējam vienoties par lieliskiem darījumiem. Savukārt mēs šādā veidā mūsu klientiem ļaujam ietaupīt.

Bet mēs zinām, ka cena nav noteicošais faktors. Katram klientam, kas mūsu mājaslapā veic rezervāciju, tiek lūgts novērtēt aģentūru, no kuras tiek nomāts auto. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzzinātu, kādu pakalpojuma līmeni var gaidīt no konkrētās kompānijas. Nomas kompānijām, kas pret mūsu klientiem izturas vislabāk, tiek piešķirta "Excellent Rental Service Award" balva. Līdz ar to, iegūtu neaizmirstamu pieredzi, iesakām izvēlēties kādu no šīm kompānijām.

Maksājumu veidi

Mēs piedāvājam divus dažādus veidus, kā samaksāt par savu nomas auto. Jūs varat veikt nelielu maksājumu, lai rezervētu auto, atlikušo summu samaksājot nomas kompānijai auto saņemšanas brīdī. Otra opcija ir, veicot rezervāciju, apmaksāt pilno summu par nomu, kuru mēs pēc tam pārskaitīsim auto nomas kompānijai.
Mēs rūpējamies par saviem klientiem
Mūsu klienti ir mūsu galvenā prioritāte; mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo nomas pieredzi. Tas sākas ar mūsu mājaslapu, turpinās ar mūsu Klientu Atbalsta komandu un beidzās ar Klientu Apmierinātības komandu arī pēc tam, kad auto jau ir nodots.
Klientu atbalsts
Mūsu multikulturālā klientu atbalsta komanda ir gatava 24 stundas diennaktī, lai palīdzētu klientiem risināt visus iespējamos jautājumus. Viņi runā liekāko daļu mūsu klientu valodās un ir pieejami, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čatu un tālruni. Mūsu komanda palīdz klientiem izvēlēties vispiemērotāko auto, atbild uz jautājumiem saistībā ar Nomas Nosacījumiem, palīdz veikt izmaiņas rezervācijā, kā arī sniedz atbalstu, atrodoties auto nomas punktā.
Klientu apmierinātība
Mums ir vesela komanda, kas rūpējas par to, lai mūsu klienti būtu pilnībā apmierināti. Mūsu aģenti atbild uz jebkuru sūdzību vai jautājumu, kas klientam var būt, un strādā tieši ar nomas kompānijām, lai atrisinātu jebkurus jautājumus. Šie aģenti arī nenogurstoši strādā pie tā, lai Pilnā Seguma kompensācijas iesniegšanas process būtu pēc iespējas vieglāks.
Kā mēs sadarbojamies ar nomas kompānijām
Mēs cieši sadarbojamies ar visiem mūsu piegādātājiem, lai nodrošinātu, ka tie sniedz vislabākos pakalpojumus mūsu klientiem. Tas ietver periodiskas pārbaudes, lai risinātu klientu sūdzības un novērtētu sniegtā pakalpojuma līmeni. Mēs koncentrējamies arī uz to, lai veidotu ciešas attiecības ar mūsu nomas piegādātājiem, lai risinātu sarunas saistībā ar īpašajiem piedāvājumiem, kas ir paredzēti tikai mūsu klientiem.
Atsauksme no Jums, mūsu klienta
Mēs vēlamies, lai mūsu klientu pieredze būtu vislabākā. Jūsu komentāri un ieteikumi palīdz mums to sasniegt.

Pastāstiet mums, kā mēs varam kļūt labāki.