Jak działa DiscoverCars.com

Trzy proste kroki
1
Znajdź idealną wypożyczalnię
Wybierz lokalizację oraz daty i zobacz wszystkie samochody do wynajęcia oferowane przez naszych starannie wybranych partnerów.
2
Zarezerwuj
Wybierz ofertę spełniającą twoje wymagania, zwracając uwagę na warunki wynajmu. Anuluj bezpłatnie do 48 godzin przed planowanym terminem odbioru samochodu.
3
Ciesz się z podróży
Weź ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty wymienione na voucherze i odbierz samochód. Pamiętaj, aby zatankować go przed zwrotem i ciesz się ze swobody w podróży!
Dołożyliśmy starań, by stworzyć platformę do rezerwacji wynajmu samochodów, żeby pomóc klientom szybko i łatwo znaleźć samochód do wynajęcia idealnie dopasowany do ich podróży, w odpowiedniej cenie.

Jak wybieramy dostawców

Zawarliśmy bezpośrednie umowy z wypożyczalniami samochodów na całym świecie, zarówno dużymi, międzynarodowymi firmami, jak i mniejszymi, lokalnymi przedsiębiorstwami. Selekcja partnerów do współpracy to długotrwały proces. Naszym głównym celem jest znalezienie takich wypożyczalni, które oferują pojazdy i opcje, o które proszą nasi klienci.

Nasze ceny

Nasze ceny Jedną z naszych największych zalet dla klientów są oferowane przez ceny. Zapewniamy wypożyczalniom wielu klientów; dlatego jesteśmy w stanie wynegocjować z nimi doskonałe warunki cenowe. Dzięki temu możemy naszym klientom zaoferować świetne ceny.

Wiemy jednak, że koszt wynajmu to nie wszystko. Każdy klient dokonujący rezerwacji na naszej stronie jest proszony o ocenę i recenzję wypożyczalni, w której wynajmuje samochód. Wykorzystujemy te informacje, żeby poinformować cię, jakiego poziomu usług możesz spodziewać się od danej firmy. Wypożyczalnie, które świadczą najlepszy standard usług naszym klientom, otrzymują nagrodę Excellent Rental Service Award. Jeśli chcesz zatem mieć pewność, że uzyskasz otrzymasz świetny serwis, wybierz jedną z tych firm.

Rodzaje płatności

Oferujemy dwa różne rodzaje płatności za wypożyczony samochód. Możesz dokonać niewielkiej płatności z góry za rezerwację samochodu, a następnie opłacić pozostałą kwotę bezpośrednio w wypożyczalni przy odbiorze samochodu albo zapłacić cały koszt wynajmu podczas rezerwacji – w takim wypadku to my przekażemy wypożyczalni koszt wynajmu.
Troszczymy się o klientów
Nasi klienci są naszym głównym priorytetem. Robimy więc wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić im jak najlepszy proces wynajmu samochodu. Zaczyna się on na naszej stronie internetowej, następnie trafia pod skrzydła naszego Zespołu Obsługi Klienta i nie kończy się nawet po zwrocie samochodu, kiedy to zajmuje się nim nasz Dział Satysfakcji Klienta.
Wsparcie klienta
Nasz wielokulturowy Zespół Obsługi Klienta przez 24 godziny na dobę jest gotowy odpowiedzieć naszym klientom na dowolne pytanie. Zespół włada prawie wszystkimi językami naszych klientów i można się z nim skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo i telefonu. Zespół pomaga klientom w wyborze odpowiedniego samochodu, odpowiada na pytania dotyczące warunków najmu, pomaga klientom we wszelkich modyfikacjach lub specjalnych prośbach dotyczących rezerwacji, jak również udziela wsparcia w punkcie wynajmu.
Satysfakcja klienta
Posiadamy cały zespół, który dba o to, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Nasi agenci odpowiadają na wszelkie skargi lub pytania klienta i współpracują bezpośrednio z wypożyczalniami w celu rozwiązania wszelkich problemów. Nasi agencji niestrudzenie pracują również, aby proces ubiegania się o odszkodowanie z tytułu Pełnej Ochrony przebiegał jak najpłynniej.
Jak współpracujemy z wypożyczalniami
Współpracujemy ściśle ze wszystkimi naszymi dostawcami, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę. Obejmuje to okresowe przeglądy w celu zapoznania się ze skargami klientów i oceny poziomu świadczonych usług. Koncentrujemy się również na nawiązywaniu bliskich relacji z naszymi dostawcami, aby móc negocjować specjalne oferty i pakiety, które są przeznaczone wyłącznie dla naszych klientów.
Informacje zwrotne od ciebie jako naszego klienta
Chcemy świadczyć niezrównany poziom usług. Twoje komentarze i sugestie pomogą nam to osiągnąć.

Powiedz nam, jak możemy poprawić nasze usługi.