Obierz klucze do nowej kariery

Dowiedz się, jak możesz dołączyć do podróży i rozwijać jedną z wiodących platform rezerwacji wynajmu samochodów.
To już siedem lat
Spędziliśmy lata na doskonaleniu naszego produktu i to się opłaciło. Według Financial Times jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie i rejestrujemy prawie 1 milion wizyt miesięcznie na naszej stronie internetowej. Wiemy, jak wykorzystać dobre pomysły.
Międzynarodowy zespół
Nasz zespół łączy nie tylko wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach, ale także jest niezwykle zróżnicowany – obejmuje ponad 20 narodowości. Dołącz do nas i rozwijaj się zawodowo i osobiście!
Klient na pierwszym miejscu
Jesteśmy dumni z oceny 4,5/5 na Trustpilot (z ponad 25 tys. recenzji). Jest to świadectwo naszego nieustannego skupienia się na tworzeniu produktu, który stawia klienta na pierwszym miejscu. Jeśli dołączysz do naszego zespołu, będziesz czerpać korzyści z posiadania zadowolonych klientów.
Entuzjastyczny zespół
Nasi pracownicy są nie tylko oddani firmie, ale również do tego stopnia zaangażowani w jej działalność, że plasujemy się w czołówce 10% firm technologicznych na całym świecie, jeśli chodzi o nasz wskaźnik zaangażowania NPS na Peakon.
Co cenimy
Nasi pracownicy i liderzy korporacyjni wierzą, że poniżej przedstawione wartości tworzą środowisko, w którym można dostarczyć doskonały produkt.
Bądź zawsze gotów do nauki
Stawiamy naukę na pierwszym miejscu, dlatego udostępniamy naszym pracownikom dwie godziny w pracy tygodniowo na naukę rzeczy, które pozwalają im rozwijać się zawodowo. Wierzymy, że rozwój zawodowy naszych pracowników napędza rozwój naszej firmy.
Osiągaj wyniki kreatywnie
Nasi pracownicy to ludzie czynu i są zdeterminowani do osiągnięcia wyników. Nasze kierownictwo nie spycha tych wyników na dalszy plan. Wręcz przeciwnie, zapewniamy, że każdy osiągnięty wynik jest rozpoznawany i celebrowany tak, jak powinien. Jednocześnie bardzo cenimy sobie kreatywność.
Bądź empatyczny
Troska przekłada się na pozytywny wynik. Dbamy o siebie nawzajem każdego dnia. Wierzymy, że świętowanie wyjątkowych okazji w życiu innych osób i spędzanie wolnych chwil z kolegami prowadzi do dobrze prosperującej współpracy.
Korzyści, które oferujemy
Płatny czas na rozwój osobisty
Program Rekompensat Ubezpieczenia Zdrowotnego
Darmowe przekąski, kawa i herbata
Ekskluzywne stawki wynajmu samochodów dla rodziny i przyjaciół
Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
Sesje coachingu medytacji
Nasze nowoczesne biuro
Located in the heart of Riga, our office space is equipped both for productivity and mental health breaks. From break rooms to let the stress fade away to our many meeting rooms, you won't lack for space. You'll also be set up with whatever technology you need. And for caffeine addicts, we have endless coffee and tea.

Nasze biuro znajduje się w odległości kilku minut jazdy samochodem lub rowerem z centrum Rygi, łatwo do niego dotrzeć środkami transportu publicznego, a spacerem można dojść do centrum handlowego Riga Plaza, oferującego mnóstwo opcji na lunch.
Dlaczego kochamy Discover Cars
Discover Cars koncentruje się na swoich klientach, starając się stworzyć wiodący na rynku produkt. Nasi pracownicy to zespół talentów, co oznacza, że uczymy się od najlepszych w swoich dziedzinach. Discover Cars ceni pomysły swoich pracowników i szybko je wdraża. Posiadamy nawet Rynek Pomysłów, na którym można podzielić się swoimi pomysłami, a autor najlepszego pomysłu miesiąca otrzymuje premię.

Nasza ocena 5⭐ na Glassdoor pokazuje, jak bardzo kochamy Discover Cars. O tym właśnie mówiliśmy!

Jeśli jesteś gotowy pomóc w stworzeniu najlepszej platformy rezerwacji wynajmu samochodów, aplikuj już teraz!